Zájezdy Mexiko

Itineráře od Go2 Mexiko jsou zážitkově orientovanou kombinací pobytové a poznávací dovolené. Užijte si odpočinek na exotických plážích a pak vyražte na několik dní za poznáním a dobrodružstvím. Na konci dovolené doporučujeme relax u moře. Budete si moci užít koloniální městečka, pole agáve a haciendy, chýše a pyramidy v džungli, barevný svět fauny a flóry a to až po krásné pobřeží. Mexiko je opravdu jednou z nejkouzelnějších zemí na světě, dovolenou zažijte intenzivně a bez stresu.

Poznávací zájezd Mexiko

Poznávací zájezdy do Mexika jsou tématicky vybrané programy včetně kompletního zajištění služeb a letenek. Všechna místa známe osobně, máme je procestované a nabízíme tedy pouze ověřené produkty.

Individuální zájezd na míru

Chtěli byste objevovat Mexiko po vlastní ose? Připravíme pro Vás nabídku itinerářů, které si můžete zakoupit jako hotový balíček a cestovat Mexikem například jen ve dvou. Vše pro Vás zajistíme. Stačí se jen rozmyslet, kdy na cestu vyrazíte.

Skupinový zájezd na míru

Jste skupina přátel a chtěli byste navštívit Mexiko v uzavřené skupině? Připravíme pro Vás program ušitý na míru. Doprovázet Vás budou profesionální průvodci, kteří Mexiko znají vlastní boty a Mexiko je jejich druhým domovem.