O nás

V cestovním ruchu Go2 Mexiko působí již od roku 2005, tehdy jsme začali poskytovat služby klientům pro cestování zejména do Austrálie a to pod hlavičkou Go2Australia. Úspěch našich jedinečných zájezdů do Austrálie a na pacifické ostrovy nás přivedl k aplikaci stejného konceptu poskytování služeb při cestách do Indonésie pod hlavičkou Go2Indonesia, na Srí Lanku a Maledivy pod hlavičkou Go2SriLanka a Go2 Maledivy. O všechny destinace se starají lidé, kteří v oblasti dlouhodobě žijí nebo žili a díky tomu Vám dokážou kvalifikovaně poradit s Vašimi požadavky a přáními na dovolenou.

Zájezdy vytváříme jen na základě vlastních znalostí a zkušeností s cestováním po konkrétních zemích.

Nabízíme následující služby:

  • originální programy specializované na zážitky - kombinace pobytu a poznání
  • letenky za operátorské ceny
  • velký výběr kvalitního a cenově přijatelného ubytování na atraktivních místech
  • kvalitní výlety a zájezdy za výhodnou cenu
  • český hovořící průvodci Go2 ve všech destinacích (všichni naši průvodci a delegáti žijí v cílové destinaci)
  • privátní doprava ve všech destinacích

Specializace a znalosti

Naše originální programy jsou zaměřené na zážitky v kombinaci s relaxačním pobytem. Přejeme si, abyste měli odpočinek, poznání života a temperamentu daného kraje a vraceli se naplnění energií a jedinečnými zážitky z dovolené. Během sestavování našich itinerářů volíme optimální kombinaci odpočinku na plážích a cestování ve volném tempu. Naši průvodci vám pomohou zprostředkovat autentické místní zážitky. Vždy pro naše zájezdy vybíráme jedinečné lokality a nabízíme pouze kvalitní, osobně vyzkoušené a cenově dostupné ubytování.

Individuální přístup

Nemusíte přizpůsobovat vlastní dovolenou někomu cizímu, dovolená a její itinerář se přizpůsobí vám.
Naše hlavní předností je individuální přístup. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zpracovat dovolenou v Mexiku na míru přesně podle vašeho přání.

Komplexní řešení Vaší dovolené

Kromě sestavování originálních itinerářů zájezdů nejen do Mexika s vlastním know-how poskytujeme:

  • poradenství v rámci našich služeb
  • asistenční službu v češtině 24 hodin denně
  • cenově výhodné pojištění storna letenky, zájezdu a pojištění léčebných výloh

Cestovní kancelář Go2 s.r.o. je pojištěna proti úpadku u České podnikatelské pojišťovny

 

Lidé v Go2

Tým je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu a všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé a případně autoři cestopisů a článků o Mexiku. Zároveň bychom Vám rádi představili realizační tým, který se stará o Mexiko.

Veronika Hájková - příprava a realizace zakázek do Mexika

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Mexika. Má procestované jak Mexiko, tak jižní Ameriku a studovala španělštinu a portugalštinu na FFMU. Spolupracuje na kulturních akcích španělsky mluvících zemí a filmových festivalech. Je vášnivá cestovatelka a dělá nejlepší guacamole.

Marcel Žitník - realizace skupinových zájezdů a tvorba konceptu

Své zkušenosti v oblasti cestovního ruchu prohloubil spoluprací s několika českými a australskými cestovními kancelářemi, kde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím. Ve volném čase se věnuje vodním sportům a publikační činnosti o Austrálii, Novém Zélandu a Indonésii. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho hlavním cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti a připravit dovolenou na míru, která vychází z požadavků klienta.

Ivana Hrbková - vedoucí kanceláře

Ivana má v Go2 na starosti chod kanceláře, pomáhá i s realizací zakázek do Mexika a rezervacemi letenek. Je vášnivou cestovatelkou, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata.

 

KONTAKT

NÁZEV FIRMY: Go2 s.r.o.

E-MAIL: mexiko@ckgo2.cz

TELEFON: + 420 216 216 439, + 420 774 414 644

ADRESA: Biskupský dvůr 2, Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA: PO-PÁ 9-17 hod