Letenky Mexiko

Jako operátoři jsme schopni zabepečit ty nejlevnější letenky do Mexika za nejlepší ceny na trhu a to navíc bez manipulačního poplatku. Spolupracujeme s několika leteckými společnostmi, které mají spoje do Cancúnu a Mexico City z Prahy, Vídně, Mnichova a Frankfurtu.

Vyberte si Vámi preferovaný termín dovolené v Mexiku a my vám zajistíme vhodné letenky za nejlepší cenu.

LETENKY YUCATÁN

Máme k dispozici přímé lety do Cancúnu (Yucatán) za nejvýhodnější ceny, konkrétně pro odlety z Mnichova. Pokud ale chcete letět z Prahy, počítejte s minimálně 1 až 2 přestupy - Evropa + Mexiko/USA. Průměrná doba letu je okolo 13 hodin, platí při přímých letech z Mnichova. Z Prahy nebo Vídně spoléhejte spíše s délkou letu okolo 17 až 20 hodin s 1 přestupem. Vzhledem k délce letu a pohodlí během letu využíváme pouze linkové lety, proto nenabízíme rezervaci charterových letů.

VÍZA ESTA

Pokud během Vaší cesty do Mexika máte mezipřistání v USA (Atlanta, Detroit aj.), budete potřebovat elektronickou cestovní registraci ESTA (Electronic System of Travel Authorization). Zmíněná registrace je povinná pro každého cestujícího ze zemí s bezvízovým stykem s USA, včetně nezletilých dětí. Registraci doporučujeme provést minimálně 72 hodin před zahájením cesty. Po potvrzení žádosti tato registrace platí většinou dva roky nebo do konce platnosti pasu. Povolení je vícevstupové pro území Spojených států amerických.

Žádost můžete vyplnit on-line na oficiálních webových stránkách ESTA, na adrese http://esta.cbp.dhs.gov/.

Cena víza ESTA je 14 USD.

Vízum ESTA Vám po uhrazení ceny víza rádi pomůžeme vyřídit.